Filtre Hydraulique SH65454V
SH 65454 V
( cena bez VAT: )
producent: Hifi Filter
dostępność: obecnie NIEDOSTĘPNE
zwrot: do 21 dni
Wysokość: 400 mm
Średnica / Długość: 154 / 89 / 89 mm